DC 24V 0.1A 3 Wires 3 Pins Low Power Inverter Cooling Fan MMF-06F24ES
Low Power Inverter Cooling Fan for Others
Others Low Power Inverter Cooling Fan
Add Your Review
Get at least 2% points for cashback & save up to 10%! View Details
Choose options for shipping rates.
Shipping to
SKU#: FPLJ2503276
In Stock
Add to Wish List
100k+ Customers' Top Choice
Chosen by over 100,000 customers for trusted quality and exceptional service.
1 Year Warranty
Enjoy a full year of warranty, ensuring long-lasting reliability and peace of mind.
90-Day Return
Hassle-free 90-day return policy for a risk-free shopping experience.
24/7 Service
Round-the-clock support to assist you whenever you need it.
Product Details
Replacement Part Number: MMF-06F24ES, MMF06F24ES
Specification:
Rated-Voltage: DC 24V
Rated-Current: 0.1 Amp
Connector: 3 Wires 3 Pins
Product Highlights
Brand: FridayParts
Compatible Model Brand: For OTHER BRAND
Shipping
Ships to:
Delivery:
Customer Reviews
0 0 out of 5
5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%