DC24V 0.19A 90x90x25mm 3-Pin Cooling Fan MMF-09D24TS for Mitsubishi Melco Technorex
DC24V 0.19A 90x90x25mm 3-Pin Cooling Fan for Others
Others DC24V 0.19A 90x90x25mm 3-Pin Cooling Fan
DC24V 0.19A 90x90x25mm 3-Pin Cooling Fan compatible with Others
 DC24V 0.19A 90x90x25mm 3-Pin Cooling Fan For Mitsubishi
Add Your Review
Get at least 2% points for cashback & save up to 10%! View Details
Choose options for shipping rates.
Shipping to
SKU#: FPFL2412369
In Stock
Add to Wish List
100k+ Customers' Top Choice
Chosen by over 100,000 customers for trusted quality and exceptional service.
1 Year Warranty
Enjoy a full year of warranty, ensuring long-lasting reliability and peace of mind.
90-Day Return
Hassle-free 90-day return policy for a risk-free shopping experience.
24/7 Service
Round-the-clock support to assist you whenever you need it.
Product Details
Replacement Part Number: MMF-09D24TS, MMF09D24TS
Applications:
Fit For Mitsubishi Melco Technorex
Specifications:
Size: 92 mm x 92 mm x 25 mm
Voltage: 24V
Current: 0.19A
Product Highlights
Brand: FridayParts
Compatible Model Brand: For Mitsubishi
Shipping
Ships to:
Delivery:
Customer Reviews
0 0 out of 5
5 stars
0%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%